Sant Isidoro Rosé


Alcoholpercentage | |
---|---|
Druivenras(sen) | |
Inhoud | |
Jaartal | |
Kleur | |
Land van herkomst | |
Serveertemperatuur | |
Wijn/spijs | |
Wijnhuis |
“Sant’Isidoro”, een prachtige dondergetinte rosé, wordt gemaakt door de beste Montepulciano- en Sangiovese-most te putten uit druiven die in kratten zijn geoogst en met een minimale opbrengst per hectare.
De frisse, schone neus is bescheiden en aangenaam, en suggereert rode bessen tegen een delicate bloemenachtergrond. Een diepe aangename smaak die onmiddellijk zijn volle smaakpotentieel vrijgeeft.
€14.95
Gerelateerde producten
-
Château Balac Haut Médoc
€17.99
Meer informatie
Bekijk ons assortiment.
De wijnmakerij Maria Pia Castelli ligt in het hart van het prachtige platteland van Marche: acht hectare op de heuvelrug van Monte Urano, in de provincie Fermo, op 200 meter boven de zeespiegel.
Deze uitstekende ligging koestert zich in zomerse warmte, badend in zonlicht en frisse zeelucht. De kleigrond is van nature rijk aan mineralen zoals ijzer en magnesium.
Klimaat en geologie combineren perfect om een habitat te creëren die cruciaal is voor het verbouwen van druiven en het produceren van uitstekende wijnen.
SKU
fb24407a5409
Categorieën Assortiment, Sant Isidoro, Wijn