Corte Adami Amarone Della Valpolicella D.O.C.G.

Alcoholpercentage

Druivenras(sen)

Inhoud

Kleur

Land/regio

Land van herkomst

Serveertemperatuur

Wijnhuis

Na een selectieve selectie in de wijngaard, worden de druiven met de hand geplukt en 3 tot 4 maanden te drogen gelegd in kleine kratjes. Tijdens deze maanden worden de alleen de beste druiven geselecteerd voor de Amarone.

Na de vinificatie wordt de wijn 24 maanden gelagerd in Frans eikenhout.

Expressief, stevig karakter van fruit; krachtig maar delicaat, elegant en verrassend zacht met veel fruit en kruidige tonen die diep en zoetig zijn.

34.95

Meer informatie

Bekijk ons assortiment.
Corte Adami bestaat als wijndomein al gedurende verschillende generaties maar pas zeer recent onder eigen naam. De jongste generatie Adami heeft in 2004 besloten om uit de coöperatieve te stappen en een nieuwe pagina toe te voegen aan het familieverhaal. En dat verhaal is, het produceren van kwaliteitswijnen met respect voor de natuur en tradities van de Valpolicellastreek. Corte Adami wil hoogstaande, eerlijke en typische,autochtone Valpolicellawijnen produceren.
SKU f9aecee994bf Categorieën , ,
Winkelwagen