Alvis Drift Pinotage


Alcoholpercentage | |
---|---|
Druivenras(sen) | |
Inhoud | |
Jaartal | |
Kleur | |
Land/regio | |
Land van herkomst | |
Serveertemperatuur | |
Wijn/spijs | |
Wijnhuis |
Alvi’s Drift Pinotage is altijd een specialiteit geweest sinds de eerste botteling in 2006. De Pinotage wordt na de fermentatie op de schillen en de persing, gerijpt op Amerikaans eiken gedurende 8 maanden. De wijn heeft een diep, donker granaatrode kleur. In de geur een prachtig boeket van rijpe rode bessen, moerbei en bramen. De tannine structuur is goed in balans met het fruit en hout. Verder ervaart u subtiele tonen van vanille die goed geïntegreerd zijn met hints van chocolade en donkere kersen.
€7.95
Gerelateerde producten
-
Aromo Viognier
€7.45
Meer informatie
Alvi is een afkorting voor Albertus Viljoen, de officiële voornaam van de eigenaar van het Zuid-Afrikaanse wijnhuis Alvi's Drift in Worcester, maar zijn vrienden noemen hem Alvi. De Alvi van vandaag is de derde generatie, maar het begon met de eerste Alvi in 1928. Albertus Viljoen van de Merwe was herenboer in Worcester op zo'n twee uur rijden van Kaapstad. Omdat zijn landgoed Alfalfa aan beide zijden van de Breede Rivier ligt, bouwde hij in 1928 een drift (Afrikaans voor brug) om gemakkelijker toegang tot beide stukken grond te krijgen. In de volksmond werd deze waterovergang al snel 'Alvi's Drift' genoemd. Alvi van der Merwe hanteert deze naam nu als eerbetoon aan zijn grootvader, voor de wijnen die ze op de markt brengen.
Het familiebedrijf dat sinds 1928 bestaat heeft in totaal 420 hectare aangeplant met druiven. In totaal worden er in de Alvi's Drift wijngaarden 19 druivenrassen verbouwd. Samen met het zeer gedreven team van wijnmakers maakt Alvi prachtige wijnen die inmiddels volop internationale waardering krijgen.
Bekijk ons assortiment.
SKU
8d2e433f62e4
Categorieën Alvis Drift, Assortiment, Wijn