The Macallan – Harmony Collection #3 Amber Meadow

Alcoholpercentage

Distilleerderij

Inhoud

Land van herkomst

Regio

Botteldatum

De derde release in de Harmony Collection is gecreëerd in samenwerking met Stella en Mary McCartney om de weelderige, vruchtbare gronden van Schotland te vieren die allen verbinden die er generaties lang op hebben gestaan.

De neus wordt begroet met sinaasappel- en citroenaroma’s, verweven met subtiele tonen van vanille, kokosnoot en de frisheid van rijpe gerstvelden. Op de gehemelte dansen prominente noten van eik, citroen en meloen samen, aangevuld met smaken van scones, amandel en groene thee. Deze heerlijke mix mondt uit in een rijke en zoete lange afdronk. Deze whisky heeft mogen rijpen op zowel sherry als bourbon vaten.

€214.99

Meer informatie

In 1824 was The Macallan één van de eerste whiskydistilleerderijen in Schotland die een officiele vergunning kreeg. Over de jaren heen is de distilleerderij bijna hetzelfde gebleven als in de 19e eeuw. Nog steeds staat hij op dezelfde prachtige locatie, onder het toeziend oog van Eastern Elchies House. De Macallan is een speyside die in veel verschillende leeftijden verkrijgbaar is. Door het gebruik van “Golden Promise” graan, kleine distilleerketels en rijping veelal op Oloroso sherryvaten en Amerikaanse Bourbonvaten onstaat een unieke single malt whisky. The Macallan wordt door kenners de Rolls Royce onder de malt whisky’s genoemd en is met vele prijzen beloond.
Categorieën ,
Winkelwagen