Ruadh Maor 10 years


Alcoholpercentage | |
---|---|
Bottelaar | |
Botteldatum | |
Distilleerdatum | |
Inhoud | |
Land/regio | |
Land van herkomst | |
Regio |
Een 10 jaar oude uitvoering van een Peated Glenturret en heeft een fijne rijping ondergaan in een voormalig rood wijn vat.
Het hele vat is gebotteld voor de Nederlandse markt.
GEUR: Gebrand zoethout, gebrande zoete nootjes. Abrikozen en witte druiven. Ingetogen en uitdagend.
SMAAK: Zoete turfrook, gebrande nootjes, witte chocolade, witte kruiden licht peperig. Verrassend rijk, kruidig en aangenaam zoet geturfd
AFDRONK: Verwarmend en pittig. Zoete houttonen en zoete turf. Witte pepers en barbeque kruiden.
€79.99
Gerelateerde producten
-
Arran – Barrel Reserve
€34.99 -
Aerstone – Sea Cask
€24.95
Meer informatie
Bekijk ons assortiment.
The Glenturret, opgericht in 1763, is de oudste werkende distilleerderij van Schotland. Het is een prachtige boetiekstokerij, gelegen naast de rivier de Turret op 3,2 km afstand van het dorp Crieff aan de rand van de Schotse Hooglanden.
The Glenturret begint aan de volgende fase van zijn reis en brengt zijn exclusieve single malt whisky naar duizenden whiskyliefhebbers over de hele wereld. Bob Dalgarno – gerespecteerd master blender bij Glenturret - heeft de range volledig vernieuwd. Een bijzonder en tijdperkbepalend moment waarbij de eigentijdse elegantie van The Glenturret wordt verenigd met die jarenlange reputatie van de distilleerderij op het gebied van traditioneel vakmanschap.
SKU
1cfb16edd489
Categorieën Assortiment, Glenturret, Whisky