van de Streek – Playground IPA


Alcoholpercentage | |
---|---|
Brouwerij | |
Inhoud | |
Land van herkomst | |
Type |
Eindelijk een alcoholarm bier met smaak! Deze IPA is gebrouwen met 4 soorten Amerikaanse hop, maar bevat nagenoeg geen alcohol! Hierdoor ruik en proef je wél de smaken van citrusvruchten, tropisch fruit en aangename bitterheid, maar kun je na het drinken nog veilig in de auto stappen. Of een wedstrijdje koorddansen doen.
€2.35
Gerelateerde producten
-
Westvleteren – 8
€4.20 -
Alfa herfstbok
€1.15
Meer informatie
Bekijk ons assortiment.
Op deze pagina staat ons vaste assortiment. Omdat er veel wisseling in het speciale bier is, staan wij tegenwoordig als venue op de bierapp Untappd. Op deze app kunt u zich abonneren en op de hoogte blijven van onze nieuwe aanwinsten.
Begonnen in 2010 als twee broers die maandelijks bij elkaar kwamen om te brouwen en nu groeiende tot een serieus team van biergekken waarbij nieuwe smaken en technieken ons energie geven - net als het perfectioneren van onze vaste bieren.
Zij brouwen moderne bieren en pakken alles aan met een 'DIY' mentaliteit, hierbij zetten zij de bierkwaliteit voorop. Ze willen zoveel mogelijk mensen hiervan laten genieten, want het bier is gebrouwen om te drinken. De brouwerij is een speeltuin en ze zijn nog lang niet uitgespeeld!
Wilt u weten of we momenteel nog meer van de Streekbieren in ons assortiment staan? Kijk dan in onze Untappdlijst.
SKU
15923aeebbfe
Categorieën Assortiment, Bier, van de Streek