Berry Bros & Rudd – Dailuaine 2010
| Alcoholpercentage | |
|---|---|
| Bottelaar | |
| Distilleerdatum | |
| Botteldatum | |
| Distilleerderij | |
| Inhoud | |
| Land van herkomst | |
| Regio | |
| Type |
Single Cask botteling van slechts 303 flessen.
Rijping op hogshead- en gefinised in Oloroso sherryvaten
Aroma’s van gras, lichtgroen fruit overheersen in de neus, op de voet gevolgd door duidelijke tonen van dik sherryhout, pruimen, dadels en kruidig eikenhout.
De smaak is rijk en vol en balanceert moeiteloos tussen distillaatfruit uit de boomgaard en zwaardere sherrytonen. Kruiden rollen door de afdronk en worden intenser.
€94.99
Gerelateerde producten
-
Bains Cape Mountain
€28.99
Meer informatie
Bekijk ons assortiment.
Gebouwd in 1851, is Dailuaine uitgegroeid tot een grote productie distilleerderij. Omdat een brand in 1917 ervoor zorgde dat Dailuaine geheel nieuw opgebouwd moest worden, is er van de oorspronkelijke gebouwen niet veel meer over. De distilleerderij ligt midden in de Speyside, vlakbij de plaats Aberlour, aan de rivier de Spey. De malt gaat voor het grootste deel naar blenders, Johnnie Walker is de grootste afnemer.
Categorieën Assortiment, Dailuaine, Whisky




